📞 555 4444

Auto värvimine al. 800€ vaata ka:auto keretööd

If Kahjukäsitlus

Oleme If kindlustuse
ametlik koostööpartner

If kahjukäsitluse täisteenus

Kui olete If kindlustuse klient ning otsite oma auto kahjukäsitluse tarbeks ametlikku koostööpartnerit, olete õiges kohas. Spirit Keretööd on teie if kindlustuse partner Tartus.

Pakume kahjukäsitluse täisteenust ning saame hakkama ka kõige keerulisemate väljakutsetega. Kirjutage või helistage meile ning alustame koostööd. 

Küsi pakkumist

If kahjukäsitlustööd Tallinnas

auto värvimine Tartus
spirit keretööd meeskond

If kahjukäsitlustööd telli asjatundjalt

Oleme teostanud erinevaid kahjukäsitlustöid juba aastaid ning saame hakkama ka kõige keerulisemate väljakutsetega. Kui te otsite IF kindlustuse ametlikku koostööpartnerit, kes teie auto korda teeks, võtke meiega ühendust ning alustame koostööd.

 

Tööde läbiviimse ajaks anname teile asendusauto

Seni, kuni teostame teie auto remonditöid, saate kasutamiseks asendusauto. Lisainfo selle kohta saate meiega ühendust võttes.

If kahjukäsitlust puudutavad küsimused ja vastused

Alljärgnevalt leiate küsimused, mida meilt ikka ja jälle küsitakse, samuti nende vastused.

Küsi pakkumist

If kahjukäsitlustööd Tallinnas

Kui otsite If kindlustuse kahjukäsitlustöödeks ametlikku koostööpartnerit, võtke meiega ühendust. Vastame teile tavaliselt juba samal päeval või hiljemalt nädala jooksul. Oleme oma klientide jaoks alati olemas. 

Meiega saate ühendust jättes meile oma andmed või võttes meiega otse ühendust spiritkeretood@gmail.com. Samuti võite meile helistada.