📞 555 4444

Auto värvimine al. 800€ vaata ka:auto keretööd

Auto poleerimine

Auto poleerimine ja keraamika

Auto värvimise teenus oli tasemel. Hinnapakkumise sain juba järgmisel päeval ning tööd viidi kvaliteetselt läbi.

~ Mihkel Saar

Tellisin auto värvimise paketi koos sellele eelnenud keretöödega. Auto tehti korda ja värviti üle, olen rahul.

~ Kristiina Takk

Sõbralik teenindus, kvaliteetne töö.

~ Marko Savi

Auto poleerimine

Tellige auto- või keredetailide poleerimine juba täna! Oleme erinevatele autoremondi teenustele spetsialiseerunud kohalik väikeettevõte ning pakume alati kvaliteetset teenust

Küsi pakkumist

Auto poleerimine Tallinnas

Auto poleerimine Tallinnas

Auto poleerimiseks võtke meiega ühendust ning küsige täpset hinnapakkumist. Vastame teile tavaliselt juba järgmisel tööpäeval, aga hiljemalt nädala jooksul. Meiega saate ühendust email@gmail.com või helistades numbrile 555 4444.

Auto poleerimise hind

Auto poleerimine hind sõltub eelkõige sellest, millise autoga on tegu. Auto poleerimise hind võib suuresti varieeruda olenevalt sellest, kui palju kulub materjali ning loomulikult mõjutab poleerimise hinda ka see, kui palju kulub töödele aega.

Küsige auto poleerimise hinnapakkumist juba täna ning alustame koostööd.

Remonditööde hinnakiri

Auto poleerimist puudutavad küsimused ja vastused

Alljärgnevalt leiate küsimused, mida meilt ikka ja jälle küsitakse, samuti nende vastused.

Auto poleerimise hind sõltub peamiselt sellest, kui palju kulub poleerimistööde käigus materjali ning sellest, kui palju kulub töödele tunde. Meie arvutame oma auto poleerimise hinna tavaliselt materjali alusel ning lisame sellele kulunud töötunnid ning käibemaksu. 

Auto poleerimisele kuluv aeg on tavaliselt erinev, see oleneb eelkõige sellest, millise autoga on tegu ning loomulikult sellest, milline on tööde iseloom, ehk kas tegu on keerulisema projektiga või premium automudeliga. 

Selleks, et saada teada umbkaudset auto poleerimisele kuluvat aega ja hinda, võtke meiega ühendust.

Küsi pakkumist

Auto poleerimine

Telli auto poleerimise teenus juba täna ning taasta oma auto endine hiilgus. Küsi meilt täpset auto poleerimise hinnapakkumist ning vastame teile juba lähima paari tööpäeva jooksul!

Oleme teile alati usaldusväärne ning pikaajaline partner. Kui teil on auto poleerimist puudutavaid küsimusi, võtke meiega ühendust ning teeme teile hinnapakkumise. Kiireloomuliste asjade puhul võite meile helistada, või külastada meie töökoda aadressil Tallinn…

Meiega saate ühendust ka meile kirjutades emailile aadressil email@gmail.com