Auto värvimine Tartus

Värvime teie auto olenemata mudelist. Auto värvimisel on mitmeid eeliseid kiletamise ees. Kui kiletamine on tihti kallis ja autokilekile kulub kiirelt, siis auto värv on vastupidav ning odavam, kui tegu on lihtsamate lahendustega. Näiteks auto ühte värvi värvimise hind on ikkagi odavam, kui auto kiletamise hind.

Kuidas kujuneb auto värvimise hind?

Auto värvimise hind kujuneb eelkõige värvitava pinna suuruse järgi, samuti kui keeruline on värvimistöö ning selle eelnevad ettevalmistustööd. Samuti mõjutab auto värvimise hinda tööde keerukus - ehk olenevalt erinevate detailide ligipääsetavust jms. Et saada individuaalne hinnapakkumine auto värvimiseks, kasutage selleks kontaktivormi.

Kui kaua peab auto värv vastu?

Auto värvimine, ükskõik kui kvaliteetselt tehtud, ei saa kaitsta autot värvikahjustuste eest. Auto värv peab kauem vastu kvaliteetsena, kui auto on puhas ning samuti saab kasutada erinevaid kaitsevahendeid, nagu vaha ning muud vahendid. Eesti kliimas eriti talvel, on näiteks sool mida puistatakse teedele värvile üks suurimaid kahjutekitajaid.


Kuidas autot ise värvida?

Auto värvimise peaks teostama võimalusel ikkagi sellele spetsialiseerunud ettevõtte juures. Auto värvimine võiks alati toimuda värvikambris ning värvimise protsess sisaldab tihti mitme värvikihi autole kandmist. Kui te soovite siiski ise autot värvida, saate lugeda sellest lähemalt postitusest auto värvimine.

Auto keretööd ning autoremont telli alati spetsialistilt

Soovite teostada autoremonti, kuid ei tea millist remonditöökoda valida? Võtke meiega ühendust, kui vajate nõu auto keretööde kohta, rehvivahetuse, õlivahetuse või muude autoremondi töödega seoses. Lisaks saame teid nõustada ka teemadel nagu: auto kiletamine või klaaside toonimine. Konsultatsioon on alati tasuta.

Auto värvimise eeltööd ning auto värvihooldus

Pakume lisaks auto värvimisele ka auto värvimisele eelnevate eeltööde teostamist, nagu lihvimistööd ning muud ettevalmistustööd. Individuaalse auto värvimistööde hinnapakkumise saamiseks võtke meiega ühendust, helistades meile, või broneerides aeg läbi kontaktivormi.

Küsige hinnapakkumist

Kirjutage meile kui teil on erisoove või täpsustust vajavaid küsimusi